4 października, 2017

Arctic Motor Drive COOL CC5 12V

Arctic Motor Drive COOL CC5 12V to kompaktowe urządzenie chłodnicze z układem sprężarkowym napędzanym od silnika pojazdu, na czynnik chłodniczy R-134a

uniwersalny klimatyzator dachowy

Arctic Motor Drive COOL CC5 12V został zaprojektowany z myślą o prostym montażu we wszystkich kabinach zarówno samochodów ciężarowych w busach oraz maszynach budowlanych, czy rolniczych.  Charakterystyka dachowego klimatyzatora elektrycznego z napędem silnikowym to kompaktowa budowa, konstrukcja uniwersalna do montażu na dachu pojazdu oraz niewielki ciężar.

dachowy klimatyzator samochodowy

Arctic Motor Drive CC5 to urządzenie opracowane z myślą o ułatwionym montażu w stosunku do urządzeń typu split. Dzięki kompaktowej budowie klimatyzatora dachowego Arctic Motor Drive COOL CC5 nie występują przewody ciśnieniowe czynnika chłodniczego pomiędzy częścią skraplacza a parownikiem, co ogranicza powstawaniu usterek. Umiejscowienie klimatyzatora na dachu sprawia, że chłodne powietrze w naturalny sposób opadając równomiernie rozprowadzone jest po kabinie.

szybki i łatwy montaż klimatyzatora dachowego Arctic

Klimatyzator dachowy Arctic jest urządzeniem uniwersalnym i łatwym w montażu.  Kompletacja zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu oprócz wspornika sprężarki, który należy dokupić indywidualnie do typu silnika pojazdu.

zwarta budowa klimatyzatora dachowego

Klimatyzator elektryczny posiada kompaktową budowę co oznacza, że elementy skraplacza i parownika znajdują się w jednej obudowie montowanej na dachu kabiny, co umożliwia łatwy dostęp do większości elementów klimatyzatora.

dane techniczne klimatyzatora dachowego Arctic Motor Drive COOL CC5 12V

model: Arctic Motor Drive COOL CC5 12V
montaż: dachowy
moc: 5,5 kW
kompresor: 5H14 lub 5S14
napęd: kompresor napędzany silnikiem pojazdu
napięcie: 12V
wydajność wentylatorów skraplacza: 1210 m3/h
wydajność wentylatorów parownika: 750 m3/h
czynnik chłodniczy: R-134a
ilość czynnika chłodniczego: 1.1kg
wymiary: 745X780X160 mm
waga: 42 kg

gwarancja: 12 miesięcy

POZNAJ CENĘ URZĄDZENIA

Arctic-motor-drive_1
Arctic-motor-drive_2
Arctic-motor-drive_3
Arctic-motor-drive_4