22 czerwca, 2017

Arctic COLD 200ES 12V

Arctic COLD 200ES 12V – samochodowy agregat chłodniczy z układem sprężarkowym na czynnik chłodniczy R-134a

uniwersalny agregat chłodniczy samochodowy

Arctic COLD 200ES 12V został opracowany z myślą o możliwości montażu we wszystkich samochodach dostawczych.
uniwersalna konstrukcja oraz zasilanie akumulatorowe, a także mały ciężar dają szerokie możliwości montażu samochodowego agregatu chłodniczego. Wyeliminowanie takich elementów jak np. wspornik sprężarki, czy pasek klinowy umożliwiają montaż agregatu chłodniczego do każdej chłodni z napięciem 12V.

bezawaryjny samochodowy elektryczny agregat chłodniczy

Arctic COLD 200ES 12V to agregat chłodniczy opracowany z myślą o eliminacji elementów podatnych na usterki, występujących w tradycyjnych agregatach chłodniczych z silnikowym napędem sprężarki. Wyeliminowano takie elementy jak: pasek napędowy napinacz paska klinowego, sprzęgło, cewka oraz łożysko koła sprężarki.  sprężarka jako jeden element została zintegrowana z silnikiem elektrycznym. Takie rozwiązania umożliwiają długotrwałą pracę agregatu bez usterek i sprawiają, że agregat chłodniczy jest bezawaryjny.

szybki i łatwy montaż agregatu chłodniczego

Dachowy agregat chłodniczy nie wymaga dodatkowego doposażenia do konkretnego typu pojazdu.  Instalacja polega na zamocowaniu modułu skraplacza na dachu pojazdu lub chłodni, modułu parownika wewnątrz komory chłodni i podłączeniu przewodów 12V do akumulatora. Urządzenie nie wymaga doposażania w dodatkowe elementy, jak wspornik sprężarki, czy koło pasowe. oszczędza to czas oraz koszt montażu.  Rozwiązania te umożliwiają szybkie przedstawienie  klientowi ostatecznego kosztu agregatu i jego montażu.

samochodowy agregat chłodniczy z zestawem montażowym

Zestaw montażowy agregatu zawiera wszystkie elementy potrzebne do instalacji w każdym pojeździe. Nie wymaga dodatkowych elementów.

zwarta budowa agregatu chłodniczego

Agregat chłodniczy Arctic posiada zwartą budowę –  sprężarka, osuszacz, presostaty znajdują się w jednej obudowie modułu skraplacza umieszczonej na dachu chłodni. Umożliwia to szybki dostęp do najważniejszych elementów urządzenia.

elektryczny agregat chłodniczy postojowy

Elektryczny agregat chłodniczy dzięki zasilaniu akumulatorowemu możemy używać również na postoju. Podczas krótkiego postoju wyłącznie z zasilania bateryjnego, natomiast podczas dłuższego postoju podłączając prostownik, ładując akumulator. Jest to bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza, gdy musimy oczekiwać na rozładunek lub wykonujemy postój z towarem.

dane techniczne elektrycznego agregatu chłodniczego Arctic COLD 200ES 12V

montaż: dachowy
napęd: kompresor zasilany elektrycznie
napięcie: 12V
pobór prądu: 60A
wydajność wentylatorów parownika: 995m3/h
czynnik chłodniczy: R-134a
schłodzenie dla 7m3: przy +35°C: 5°C
schłodzenie dla 19m3: przy +35°C: 15°C
odszranianie: automatyczne gorącym gazem
sterowanie: panel w kabinie kierowcy
wymiary skraplacza: 865x660x210mm
wymiary parownika: 600x510x138mm
waga całkowita: 45kg
zalecana izolacja chłodni: 60-75mm

gwarancja: 12 miesięcy

POZNAJ CENĘ URZĄDZENIA

Arctic-COLD-200ES_1
Arctic-COLD-200ES_2
Arctic-COLD-200ES_3
Arctic-COLD-200ES_4
Arctic-COLD-200ES_5
Arctic-COLD-200ES_6
Arctic-COLD-200ES_7