20 grudnia, 2018

Arctic COOL 200EC 24V

Arctic COOL 200EC 24V to kompaktowe urządzenie chłodnicze z układem sprężarkowym na czynnik chłodniczy R-134a

uniwersalny klimatyzator dachowy

Arctic COOL 200EC 24V został zaprojektowany z myślą o nieograniczonych możliwościach montażu we wszystkich kabinach zarówno samochodów ciężarowych w busach oraz maszynach budowlanych, czy rolniczych. Również klimatyzator dachowy Arctic doskonale sprawdza się w takich zabudowach jak wagoniki kolejek, kabiny dźwigów, pojazdach kempingowych, pojazdach szynowych, czy łodziach. Klimatyzator dachowy Arctic to kompaktowa konstrukcja, uniwersalna do każdej kabiny co sprawia, że możliwości montażu urządzenia są nieograniczone.

bezawaryjny dachowy klimatyzator elektryczny

Arctic COOL 200EC 24V to urządzenie opracowane z myślą o eliminacji podzespołów najczęściej ulegających usterkom, a występujących w klimatyzacjach napędzanych mechanicznie. W samochodowym elektrycznym klimatyzatorze wyeliminowano takie elementy jak: węże czynnika chłodniczego, pasek napędowy i napinacz sprężarki, czy sprzęgło, cewka i łożysko sprężarki.  Kompresor w formie monobloku został zintegrowany z silnikiem elektrycznym.  Zabiegi te sprawiły, że klimatyzator dachowy elektryczny Arctic jest praktycznie bezawaryjny.

szybki i łatwy montaż klimatyzatora dachowego Arctic

Klimatyzator dachowy Arctic jest uniwersalny i nie wymaga dodatkowego dokompletowania do konkretnego pojazdu, czy maszyny.  Montaż polega na zamocowaniu klimatyzatora elektrycznego na dachu kabiny i podłączeniu przewodów do akumulatora.  Brak konieczności doposażania urządzenia w dodatkowe elementy, takie jak wspornik sprężarki, czy koło pasowe wpływa na ograniczenie czasu oraz kosztu montażu.  Dzięki temu możemy szybko przedstawić klientowi ostateczną cenę montażu klimatyzatora Arctic.

samochodowy klimatyzator elektryczny z pełnym zestawem montażowym

Kompletacja klimatyzatora dachowego zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu w każdym pojeździe i maszynie.

zwarta budowa klimatyzatora dachowego

Klimatyzator elektryczny posiada kompaktową budowę co oznacza, że wszystkie elementy klimatyzatora znajdują się w jednej obudowie montowanej na dachu kabiny, co umożliwia łatwy dostęp do wszystkich elementów klimatyzatora. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest również umieszczenie parownika na dachu, nie powodując ograniczenia miejsca wewnątrz pojazdu, a powietrze opadające z góry jest równomiernie rozprowadzone po całej kabinie kierowcy.

intuicyjne sterowanie klimatyzatorem dachowym Arctic

Klimatyzator Arctic 200EC 24V posiada intuicyjny panel sterujący wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD. W komplecie znajduje się pilot zdalnego sterowania zwiększający komfort obsługi klimatyzatora.

dane techniczne klimatyzatora dachowego Arctic COOL 200EC 24V

Model: COOL 200EC 24V
Budowa: Kompakt
Wydajność chłodnicza: 2.5 KW / 9207 BTU/ 2325 Kcal/h
Kompresor: zasilany elektrycznie
Napięcie: DC24V
Pobór prądu: 40A
Skraplacz: wentylator 2 szt
Wydajność wentylatora: 2000m3/h
Parownik: wentylator 1 szt
Wydajność wentylatora: 900m3/h
Presostaty:
wysokie ciśnienie 3.34MPa
niskie ciśnienie 0.03MPa
Czynnik chłodniczy:  R134A, 1kg
Wymiary całkowite: 866 x 820 x 404mm

gwarancja: 12 miesięcy

POZNAJ CENĘ URZĄDZENIA

klimatyzatory arctic
klimatyzator
klimatyzator do ciężarówki
klimatyzator do koparki
klimatyzacja do busa
klimatyzacja do pojazdów i maszyn
klimatyzacja klimatyzator
klimatyzator do pojazdów i maszyn 24v
2 (2)
klimatyzator panel sterujący